Existují desítjky různých variant hry Mahjong pro počítač. Sice hra Mahjong, která se hraje na počítači, nemá s klasickou stolní variantou hry celkem nic společného. V této sekci vám nabízí několik verzí hry Mahjong ke stažení.

Mahjong ke stažení, který vám zde nabízíme, se od klasické hry Mahjong poměrně zásadně liší

Mahjong ke stažení, který vám zde nabízíme, se od klasické hry Mahjong poměrně zásadně liší

Klasický Mahjong ke stažení

Jedná se o klasickou verzi hry Mahjong, která je k dispozici pro stření. Můžete ji hrát na svém počítači. Jedná se o klasickou variantu. Cílem hry je postupně posbírat všechny kostky, které jsou na začátku hry rozdány. Odebírat jednotlivé hrací kameny je ale možné vždy jen po dvojicích. A současně můžete odebrat pouze ty, které jsou celé odkryté a nejsou blokovány jinými kostkami.

Hra Mahjong ke stažení nabízí několik různých úrovní obtížnosti a také různé barvy a vzhled, který si můžete měnit.

Mahjong ke stažení na počítač najdete zde

Mahjong 3D ke stažení

Další možností jak si zahrát populární hru Mahjong je tato verze 3D ke stažení na váš počítač. Tentokrát se jedná o velmi hezké provedení klasické hry Mahjong v 3D grafice. Základní herní princip a pravidla jsou stejné jako u klasické verze.

Tato verze hry Mahjong ke stažení obsahuje více než 40 variant a herních kombinací. Hra je k dispozici zcela zdarma. Stačí si ji jen stáhnout do vašeho počítače zde