Pou je zábavná a nénaročná hra určená všem, kdo by chtěl mít svého virtuálního mazlíčka. Mnoho her tohoto žánru zatím na trhu nebylo, takže můžeme říct, že Pou je jakýsi průkopník v této oblasti. Hra připomíná Tamagochi, ale tentokrát jí hrajete u sebe v mobilním telefonu, či na počítači, místo toho, aby jste nosili s sebou klíčenku tvaru vajíčka, ve kterém Tamagochi tehdy žilo. V jiných virtuálních hrách jste se poté starali o různá zvířata, jako jsou například kočky, psi a jiní domácí mazlíčci. Tentokrát máte na starost podivné stvoření tvaru kopečku, které má však stejné potřeby, jako každý jiný tvor na Zemi. Musíte se o něj také starat, krmit, čistit a případně i léčit, pokud Váš mazlíček onemocní. Hra je liší od jiných především tím, že v sobě má i minihry, kterých je hned několik, takže se nudit u hraní rozhodně nebudete.

Hra Pou - Facebook

Hra Pou – Facebook

Mini hry jsou ve hře k dispozici hned od začátku a hrát je můžete kdykoliv se Vám zachce. Jako odměnu za hraní vyděláváte zlaťáky, které následně utrácíte za výbavičku pro Poua, jeho oblečení a mnoho jiného, co aplikace nabízí. Jedna z těchto mini her se nazývá Sky Jump a spočívá v tom, že se svým Pouem skáčete na plošiny a tím se dostáváte co nejvýše to jde. Podobnou hru jistě všichni znají pod názvem Doodle Jump, která je k dispozici na iOS a Android. Zlaťáky však nemusíte pouze vydělávat hraním her, můžete je také koupit, neboli vyměnit za reálné peníze. Provedete to přes in app purchase, kdy se Vás aplikace zeptá na údaje vašeho Google Play účtu, či App Store účtu. Je hned několik variant balíčků se zlatáky a nejdražšší varianta je také nejvýhodnější v poměru cena / počet.

Celkově hra působí velmi kladným dojmem, nechybí zde pestobarevnost a různorodost. Jediné omezení je pouze Vaše fantazie a vše je ve Vaších rukou. Jak bude hra Pou vypadat a kde bude žít? Na tuto otázku můžete odpovědět pouze Vy!